کلاس آنلاین یوگا صندلی

تجربه تمرین‌های یوگا برای آسیب‌های ستون مهره‌ها و زانو

یوگا پندار

آسانا صندلی

تعداد جلسات

هر هفته دو جلسه
مجموعا در ۸ جلسه

زمان کلاس

۶۰ دقیقه

سطح کلاس

مقدماتی

مبلغ کلاس

۵۰۰ هزارتومان
برای ۸‌ جلسه

کلاس‌های یوگا صندلی آنلاین

کلاس یوگا آنلاین با صندلی مورد نظر خود را از لینک زیر انتخاب کنید:

در صورتی که چند جلسه از کلاس گذشته یا قصد ثبت‌نام برای تعداد جلسات مشخصی دارید با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

کلاس یوگا صندلی آنلاین

یوگا با صندلی مخصوص عزیزانی است که محدودیت های فیزیکی در ستون مهره ها و زانو و لگن دارند.

روش یوگا با صندلی به بهبود دردهای کمر و گردن و شانه و زانو کمک کرده و فشار اضافه را از این مفصل ها در هنگام تمرین بر می دارد.

همینطور یوگا با صندلی بهترین گزینه برای عزیزانیست که سن بالا داشته و قصد تمرین یوگا را دارند. می توانند با خیال راحت و اطمینان از این کلاس استفاده کنند.

یوگا صندلی برای چی خوبه؟

این کلاس برای چه کسانی مناسـب اسـت؟

این دوره برای چه کسانی مناسـب نیست؟

ویژگی‌های کلاس یوگا آنلاین

در کلاس آنلاین رودررو یوگا پندار، شما مربی خود را می‌بینید، مربی نیز شما را می‌بیند و بر تمام حرکات شما نظارت دارد. بنابر این با خیال راحت تمرین‌های خود را ادامه دهید و هر جا نیاز به اصلاحی در وضعیت بود، مربی به کمک شما خواهد آمد

جهان در فراوانیست، شما با ثبت‌نام در یک کلاس می‌توانید با اعضای خانواده خود در آن کلاس شرکت کنید. شرکت خانوادگی در کلاس‌های یوگا موجب می‌شود که روح ورزش در خانواده جاری شود. با تمرین در خانه، روح ورزش در فرزندان کوچک ما نیز نهادینه شده و آینده‌ای سالم‌تر را برای آن‌ها به ارمغان خواهد داشت. یک یوگای خانوادگی خوب..!

در سیستم یوگا آنلاین پندار، شاگردها همدیگر را نمی‌بینند، این موضوع ضمن حفظ حریم خصوصی شما، موجب می‌شود که تمرین‌ها را به دور از فضای رقابت و با تمرکز کامل انجام دهید.

بعد از ثبت‌نام در هر کلاسی، در گروه‌های پشتیبانی آن کلاس در یکی از پیام‌رسان‌ها عضو می‌شوید تا هم با مربی خود در ارتباط باشید و هم اگر هر سوال یا نیازی داشتید به این طریق امکان ارتباط برقرار باشد.

هدف ما حال خوب شماست. با خیال راحت در کلاس ثبت‌نام کنید و در صورتی که بعد از گذشتن دو جلسه از کلاس، از کلاس رضایت نداشتین یا به هر دلیلی امکان حضور در کلاس را نداشتین، تمامی مبلغ کلاس به حساب شما باز خواهد گشت.

بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، در لیست دوره‌های خود کلاس مورد نظرتان در دسترس است. تنها کافیست در گوگل کروم یا فایرفاکس یا سافاری کلاس خود را باز کرده و از با کلیک روی دکمه، ورود به کلاس (از ده دقیقه قبل از شروع کلاس) وارد کلاس آنلاین خود شوید.

در کلاس یوگا صندلی آنلاین یوگا پندار چه می آموزیم؟

کلاس یوگا صندلی مقدماتی معمولاً به معرفی وضعیت های پایه، تکنیک‌های تنفس و مفاهیم اولیه یوگا متمرکز است. برخی از چیزهایی که در یک کلاس یوگا مبتدی یاد می‌گیرید عبارتند از:

آساناهای مقدماتی یوگا صندلی:

  • برخی از متداول ترین آساناهای یوگا مانند حالت سگ سر پایین، وضعیت کودک، مقدمات جنگجوها و وضعیت کوه را خواهید آموخت. این آساناها به شما کمک می کند قدرت، انعطاف پذیری و تعادل بیشتری پیدا کنید.

تکنیک‌های تنفس:

  • تنفس یکی از جنبه‌های ضروری یوگا است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از نفس خود برای آرام کردن ذهن و آرامش بدن خود استفاده کنید. تکنیک‌های تنفسی رایج که در کلاس‌های یوگای مبتدی آموزش داده می‌شوند عبارتند از تنفس شکمی و نادی شودان.

فرم صحیح وضعیت‌ها:

  • فرم صحیح وضعیت‌ها برای تمرین ایمن و موثر ضروری است. مربی شما به شما می آموزد که چگونه بدن خود را در هر حالت به درستی تراز کنید تا از آسیب جلوگیری کنید و از هر وضعیت حداکثر استفاده را ببرید.

ذهن آگاهی و مراقبه:

  • یوگا فقط یک تمرین فیزیکی نیست. همچنین راهی برای ارتباط با درون خود است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه ذهن خود را آرام کنید و از طریق تکنیک‌های تمرکز حواس و مراقبه در لحظه حضور داشته باشید.

آرامش:

  • هر کلاس یوگا معمولاً با تمرین شاواسانا به پایان می‌رسد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه بدن و ذهن خود را کاملا آرام کنید و استرس و تنش را رها کنید.

به طور کلی، یک کلاس یوگا مبتدی یک راه عالی برای شروع سفر یوگا و ایجاد یک پایه قوی برای تمرین مادام العمر است.

یوگا با صندلی نشسته

مربی من کیه؟

سوسن جدیدی مربی یوگا
سوسن جدیدی

مربی یوگا مقدماتی و متوسطه و یوگاصندلی

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با ما در تماس باشید:

تماس بگیرید

۰۹۹۸۱۲۰۸۰۱۵

تلگرام

t.me/pendaryoga

واتساپ

۰۹۹۸۱۲۰۸۰۱۵

یوگا آنلاین پندار