کلاس آنلاین یوگا پیشرفته

تجربه تمرین‌های سطح پیشرفته یوگا

یوگا پندار

آسانا پیشرفته
آسانا پیشرفته

تعداد جلسات

هر هفته دو جلسه
مجموعا در ۸ جلسه

زمان کلاس

۷۵ دقیقه

سطح کلاس

پیشرفته

مبلغ کلاس

۶۰۰ هزارتومان
برای ۸‌جلسه

کلاس‌های پیشرفته یوگا

کلاس یوگای پیشرفته مورد نظر خود را انتخاب کنید

در صورتی که چند جلسه از کلاس گذشته یا قصد ثبت‌نام برای تعداد جلسات مشخصی دارید با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

کلاس یوگا پیشرفته آنلاین

کلاس یوگا پیشرفته آنلاین برای افرادی طراحی شده است که قبلاً دوره متوسطه یوگا را گذرانده‌اند یا سالهاست به تمرین یوگا و یا ورزش‌های دیگر پرداخته‌اند. کاملا چالش‌برانگیزتر از کلاس متوسطه است و آسانا‌ها، توالی‌ها و تکنیک‌های تنفسی پیشرفته‌ را معرفی می‌کند.

در کلاس پیشرفته یوگا، این‌ها پیش روی شماست:

 • آساناهای چالش برانگیز بیشتر می‌آموزید و تمرین می‌کنید: کلاس یوگا پیشرفته آنلاین، وضعیت‌های (آساناهای) پیشرفته‌تری مانند ایستادن روی دست و آرنج، وضعیت‌های معکوس و خم به عقب را در بر دارد. این آسانا‌ها نسبت به آسانا‌هایی که در کلاس‌های مبتدی و متوسطه آموزش داده می‌شوند، به قدرت، انعطاف‌پذیری و تعادل بیشتری نیاز دارند.
 • کاهش وزن و تناسب اندام: تمرین‌های پیشرفته کلاس یوگا، موجب افزایش تعریق شده و ضمن انجام تمرین‌های هوازی، سیکل‌های بی‌هوازی را نیز در بر می‌گیرد. در ضمن با تقویت عضلات میانی بدن موجب کوچک شدن محدوده شکم و پهلوها شده و عضلات را محکم کرده و شکل می‌دهد. در مجموع این‌ها موجب چربی سوزی و کاهش وزن و تناسب اندام می‌شوند.
 • کامل کردن و تمرین آساناهای متوسطه: در حالی که آسانا‌های پیشرفته‌تر را تجربه می‌کنید، دوره پیشرفته یوگا بر روی کامل کردن آسانا‌های آموزش داده شده در کلاس‌های مقدماتی و متوسطه، کار می‌کند. این کمک می‌کند تا تسلط خود را در آساناها بیشتر کنید و به شما کمک می‌کند تا آنها را با سهولت و هماهنگی بیشتری انجام دهید.
 • سیکل‌های (توالی‌های) قدرتی و سنگین: کلاس‌های پیشرفته شامل سیکل‌های طولانی‌تری از آسانا‌ها باشد که به هم مرتبط شده‌اند، که اغلب به آرامی از یک آسانا به حالت بعدی جریان می‌یابند. این توالی‌ها می‌توانند به ایجاد استقامت، افزایش سلامت قلب و عروق و بهبود تمرکز و تمرکز کمک کنند.
 • پرانایاما پیشرفته و تمرکزهای عمیق در آساناها را تمرین می‌کنید: در دوره پیشرفته یوگا، تکنیک‌های تنفسی پیشرفته‌ همراه با تغییر در زمان تنفس‌ها، تمرین می‌شود. استفاده از مودراها و بانداها همراه با حبس‌های دم و بازدم به تمرین‌های تنفسی اضافه می‌شوند.

یک دوره پیشرفته یوگا سامل آساناهای قدرتی و انعطافی و معکوس پیشرفته‌تر است. آساناهایی مانند عقرب که ترکیبی از قدرت و انعطاف و تعادل هستند. در این سطح، شما یک یوگی حرفه‌ای خواهید بود که می‌توانید وضعیت‌های چالشی یوگا را انجام داده و ضمن آماده کردن بدن خود، روح و روان خود را نیز برای مواجهه با چالش‌های زندگی آماده کنید.

کلاس یوگا آنلاین سطح پیشرفته برای چی خوبه؟

یوگا پیشرفته برای چه کسانی مناسـب اسـت؟

این دوره برای چه کسانی مناسـب نیست؟

ویژگی‌های کلاس یوگا آنلاین پندار

در کلاس آنلاین رودررو یوگا پندار، شما مربی خود را می‌بینید، مربی نیز شما را می‌بیند و بر تمام حرکات شما نظارت دارد. بنابر این با خیال راحت تمرین‌های خود را ادامه دهید و هر جا نیاز به اصلاحی در وضعیت بود، مربی به کمک شما خواهد آمد

جهان در فراوانیست، شما با ثبت‌نام در یک کلاس می‌توانید با اعضای خانواده خود در آن کلاس شرکت کنید. شرکت خانوادگی در کلاس‌های یوگا موجب می‌شود که روح ورزش در خانواده جاری شود. با تمرین در خانه، روح ورزش در فرزندان کوچک ما نیز نهادینه شده و آینده‌ای سالم‌تر را برای آن‌ها به ارمغان خواهد داشت. یک یوگای خانوادگی خوب..!

در سیستم یوگا آنلاین پندار، شاگردها همدیگر را نمی‌بینند، این موضوع ضمن حفظ حریم خصوصی شما، موجب می‌شود که تمرین‌ها را به دور از فضای رقابت و با تمرکز کامل انجام دهید.

بعد از ثبت‌نام در هر کلاسی، در گروه‌های پشتیبانی آن کلاس در یکی از پیام‌رسان‌ها عضو می‌شوید تا هم با مربی خود در ارتباط باشید و هم اگر هر سوال یا نیازی داشتید به این طریق امکان ارتباط برقرار باشد.

هدف ما حال خوب شماست. با خیال راحت در کلاس ثبت‌نام کنید و در صورتی که بعد از گذشتن دو جلسه از کلاس، از کلاس رضایت نداشتین یا به هر دلیلی امکان حضور در کلاس را نداشتین، تمامی مبلغ کلاس به حساب شما باز خواهد گشت.

بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، در لیست دوره‌های خود کلاس مورد نظرتان در دسترس است. تنها کافیست در گوگل کروم یا فایرفاکس یا سافاری کلاس خود را باز کرده و از با کلیک روی دکمه، ورود به کلاس (از ده دقیقه قبل از شروع کلاس) وارد کلاس آنلاین خود شوید.

در کلاس یوگا پیشرفته آنلاین یوگا پندار چه می آموزیم؟

در کلاس یوگا پیشرفته آساناهای کامل‌تر، تکنیک‌های تنفس و مفاهیم پیشرفته یوگا انجام می‌شود. 

بعضی از چیزهایی که در یک کلاس یوگا پیشرفته آنلاین یاد می‌گیرید عبارتند از:

 

آساناهای پیشرفته یوگا:

 •  وضعیت‌های قدرتی تعادلی روی دست: کلاس‌های یوگا پیشرفته شامل آساناهای تعادلی روی دست‌ها، مانند پارشوا باکاسانا Parsva Bakasana (وضعیت کلاغ پیچ)، تیتی بهاسانا Tittibhasana، و وضعیت ترازو یا تولاسانا Tolasana و و وضعیت تاب یا لولاسانا Lolasana است. این وضعیت‌ها قدرت بالاتنه، ثبات عضلات مرکز بدن و تعادل افزایش می‌دهند.
 • وضعیت‌های معکوس: کلاس‌های پیشرفته یوگا همچنین شامل وضعیت‌های  وارونه‌ای مانند adho Mukha Vrksasana یا ایستادن روی دست و پینچا مایور آسانا Pincha Mayurasana (ایستادن روی آرنج) است. همچنین وضعیت عقرب vrschikasana B در هر دو حالت ایستادن روی دست و آرنچ نیز از تمرین‌های پیشرفته یوگاست. این وضعیت‌ها، قدرت، تعادل و اعتماد به نفس را بالا می‌برند.
 • خم‌ به عقب‌ها: کلاس‌های یوگا پیشرفته شامل خم‌ به عقب یا کشش روی بدن پیشرفته‌تر مانند  Vrschikasana B یا وضعیت عقرب، تنوعات راجا کاپوت آسانا Kapotasana (آسانای کبوتر) می‌باشد. این آساناها انعطاف، استحکام و تقارن و توازن بدن را افزایش می‌دهند.
 • بازکننده‌های لگن: کلاس‌های سطح پیشرفته یوگا شامل بازکننده‌های پیشرفته‌تر لگن، مانند ساماکون Samakonasana و  Upavista Konasanaاوپاویشتاکون آسانا هستند. این وضعیت‌ها می تواند به کاهش تنش در باسن و کمر کمک کند.
 • وضعیت‌های پیچش‌: کلاس‌های پیشرفته شامل پیچش‌های پیشرفته‌تر باشد، مانند کلاغ پیچ Parsva Bakasana و انواع پیشرفته ماتسی ایندر آسانا Matsyendrasana است. این وضعیت‌ها می‌تواند به بهبود هضم و سم زدایی بدن کمک کند.
 

تکنیک‌های تنفس:

در یک کلاس یوگای پیشرفته، تکنیک‌های پیشرفته‌تر پرانایاما را می‌آموزید، تمرین‌های تنفسی که می‌تواند به آرامش ذهن، کاهش استرس و بهبود حال روانی کلی کمک کند. در اینجا چند نمونه از تکنیک های پرانایاما که در کلاس یوگا سطح پیشرفته آموزش داده می‌شوند آورده شده است:

 • تنفس خورشیدی Surya Bhedana: تنفس خورشیدی که حرارت و پرانا را در بدن بالا برده و فرد را به حرکت در آورده و انرژی و جان می‌بخشد. برای این تمرین لازم است با سمت راست بینی دم گرفته و با سمت چپ بازدم انجام شود. آگاهی به شرایط جسمی و روحی تمرین کننده برای اینکه این تمرین انجام شود لازم است تا آسیبی به همراه نداشته باشد.
 • تنفس ماه Chandra Bhedana: تنفس ماه، یک تنفس آرامبخش و افزایش دهنده آپانا و آرامش در بدن است. تنفس ماه، ذهن و بدن و روان رو آرام کرده و به دفع سموم بدن کمک می‌کند. برای این تنفس لازم است که تمام دم‌ها از سمت چپ بینی بوده و تمام بازدم‌ها از سمت راست بینی. توجه داشته باشید که برای انجام این تمرین‌های به ظاهر ساده باید به ذهن و بدن خود آگاه باشید.
 • نادی شودان Nadi Shodhana Pranayama پیشرفته: این تکنیک پرانایاما شامل دم از طریق یک سوراخ بینی در حالی که دیگری است، سپس بازدم از طریق سوراخ بینی مقابل در حالی که دیگری را مسدود می‌شود است. در یوگا پیشرفته، این تمرین با نسبت‌های متفاوت دم و بازدم و حبس دم و بازدم و با حبس دم و بازدم انجام می‌شود. این تکنیک می‌تواند به تعادل سمت راست و چپ مغز، کاهش استرس و بهبود عملکرد تنفسی کمک کند.
 • بهاستریکا پرانایاما: همچنین به عنوان “دم آهنگری” شناخته می شود، این تکنیک پرانایاما شامل دم و بازدم سریع و قوی از طریق بینی در حالی که به طور فعال دیافراگم را پمپاژ می‌کند. این تکنیک می‌تواند به افزایش انرژی، بهبود تمرکز و کاهش استرس کمک کند.

 

یوگانیدرا و تجسم خلاق:

 • در این ترم آموزه‌هایی از تکنیک یوگا نیدرا را تجربه خواهید کرد. در یوگانیدرا، بدن به خواب عمیق رفته و ذهن بیدار می‌ماند و حالتی عمیق از ارتباط خودآگاه و ناخودآگاه ایجاد کرده و قدرت خلاق ناخودآگاه را تحت امر خودآگاه می‌آورد. در یوگا نیدرا، سیستم پاراسمپاتیک فعال‌تر شده و به دفع استرس‌های سطحی و عمیق کمک می‌کند
 

با کلاس یوگا پیشرفته، گذر از چالش‌های زندگی را تمرین می‌کنیم.

وضعیت کلاغ
پینچا مایور آسانا
وضعیت شتر
وضعیت کبوتر

مربی من کیه؟

رضا بیگی
رضا بیگی

مربی یوگا پیشرفته

روش وصل شدن به کلاس آنلاین با موبایل

روش وصل شدن به کلاس آنلاین با لپ‌تاپ

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با ما در تماس باشید:

تماس بگیرید

۰۹۹۸۱۲۰۸۰۱۵

تلگرام

t.me/pendaryoga

واتساپ

۰۹۹۸۱۲۰۸۰۱۵

یوگا آنلاین پندار