کلاس آنلاین یوگا مقدماتی

تجربه تمرین‌های مقدماتی و پایه یوگا

یوگا پندار

یوگا مقدماتی
آسانا مقدماتی

تعداد جلسات

هر هفته دو جلسه
مجموعا در ۸ جلسه

زمان کلاس

۶۰ دقیقه

سطح کلاس

مقدماتی

مبلغ کلاس

۵۰۰ هزارتومان
برای ۸‌ جلسه

کلاس‌های مقدماتی یوگا آنلاین

کلاس یوگا آنلاین مقدماتی مورد نظر خود را از لینک زیر انتخاب کنید:

در صورتی که چند جلسه از کلاس گذشته یا قصد ثبت‌نام برای تعداد جلسات مشخصی دارید با پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

کلاس مقدماتی یوگا آنلاین

کلاس مقدماتی یوگا آنلاین برای افرادی که تازه شروع به تمرین یوگا کرده اند واقعا مفید است. تمرینات ابتدایی یوگا می‌تواند به افراد کمک کند تا یاد بگیرند که چگونه در طول تمرین آسانا خود به درستی نفس بکشند. کلاس یوگا مقدمتی همچنین می‌تواند به افراد کمک کند تا یاد بگیرند که چگونه بدن خود را به درستی کشش دهند و به آن‌ها کمک می‌کنند تا اصول اولیه یوگا را بیاموزند.

یوگا یک تمرین باستانی است که هزاران سال است که وجود داشته است.  یوگا فواید بسیاری را برای ذهن و بدن ارائه می‌دهد و آن را به یک مکمل عالی برای تناسب اندام تبدیل می‌کند. چه به دنبال بهبود انعطاف‌پذیری خود، کاهش استرس، یا ورزش ملایم برای مفاصل باشید، یوگا می تواند به شما کمک کند.

کلاس مقدماتی یوگا بر روی وضعیت های اولیه آسانا، تکنیک‌های تنفس و تمرکز تاکید دارد. این کلاس‌ راهی عالی برای شروع یوگا و یادگیری اصول اساسی این تمرین است. معمولاً سرعت انجام آساناها و تمرین‌های یوگا پایین است و از ابزارهایی مانند بند و آجر یوگا استفاده می‌شود تا شاگردان در هر حالت احساس راحتی و حمایت کنند.

اگر در یوگا تازه کار هستید، کلاس مقدماتی آنلاین آسانا، یک موقعیت عالی برای شروع است. به شما فرصتی می‌دهد تا اصول اولیه را بیاموزید و با نظارت مربی و بدون قضاوت یاد بگیرید و سؤال بپرسید. و اگر یک یوگی با تجربه هستید، شرکت در یک کلاس مقدماتی می تواند راهی عالی برای تعمیق درک شما از تمرین و اصلاح تکنیک شما باشد.

یوگا مقدماتی برای چی خوبه؟

این کلاس برای چه کسانی مناسـب اسـت؟

این دوره برای چه کسانی مناسـب نیست؟

ویژگی‌های کلاس یوگا آنلاین

در کلاس آنلاین رودررو یوگا پندار، شما مربی خود را می‌بینید، مربی نیز شما را می‌بیند و بر تمام حرکات شما نظارت دارد. بنابر این با خیال راحت تمرین‌های خود را ادامه دهید و هر جا نیاز به اصلاحی در وضعیت بود، مربی به کمک شما خواهد آمد

جهان در فراوانیست، شما با ثبت‌نام در یک کلاس می‌توانید با اعضای خانواده خود در آن کلاس شرکت کنید. شرکت خانوادگی در کلاس‌های یوگا موجب می‌شود که روح ورزش در خانواده جاری شود. با تمرین در خانه، روح ورزش در فرزندان کوچک ما نیز نهادینه شده و آینده‌ای سالم‌تر را برای آن‌ها به ارمغان خواهد داشت. یک یوگای خانوادگی خوب..!

در سیستم یوگا آنلاین پندار، شاگردها همدیگر را نمی‌بینند، این موضوع ضمن حفظ حریم خصوصی شما، موجب می‌شود که تمرین‌ها را به دور از فضای رقابت و با تمرکز کامل انجام دهید.

بعد از ثبت‌نام در هر کلاسی، در گروه‌های پشتیبانی آن کلاس در یکی از پیام‌رسان‌ها عضو می‌شوید تا هم با مربی خود در ارتباط باشید و هم اگر هر سوال یا نیازی داشتید به این طریق امکان ارتباط برقرار باشد.

هدف ما حال خوب شماست. با خیال راحت در کلاس ثبت‌نام کنید و در صورتی که بعد از گذشتن دو جلسه از کلاس، از کلاس رضایت نداشتین یا به هر دلیلی امکان حضور در کلاس را نداشتین، تمامی مبلغ کلاس به حساب شما باز خواهد گشت.

بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری، در لیست دوره‌های خود کلاس مورد نظرتان در دسترس است. تنها کافیست در گوگل کروم یا فایرفاکس یا سافاری کلاس خود را باز کرده و از با کلیک روی دکمه، ورود به کلاس (از ده دقیقه قبل از شروع کلاس) وارد کلاس آنلاین خود شوید.

در کلاس یوگا مقدماتی آنلاین یوگا پندار چه می آموزیم؟

کلاس یوگا مقدماتی معمولاً به معرفی وضعیت های پایه، تکنیک‌های تنفس و مفاهیم اولیه یوگا متمرکز است. برخی از چیزهایی که در یک کلاس یوگا مبتدی یاد می‌گیرید عبارتند از:

 

آساناهای مقدماتی یوگا:

  • برخی از متداول ترین آساناهای یوگا مانند حالت سگ سر پایین، وضعیت کودک، مقدمات جنگجوها و وضعیت کوه را خواهید آموخت. این آساناها به شما کمک می کند قدرت، انعطاف پذیری و تعادل بیشتری پیدا کنید.

تکنیک‌های تنفس:

  • تنفس یکی از جنبه‌های ضروری یوگا است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه از نفس خود برای آرام کردن ذهن و آرامش بدن خود استفاده کنید. تکنیک‌های تنفسی رایج که در کلاس‌های یوگای مبتدی آموزش داده می‌شوند عبارتند از تنفس شکمی و نادی شودان.

فرم صحیح وضعیت‌ها:

  • فرم صحیح وضعیت‌ها برای تمرین ایمن و موثر ضروری است. مربی شما به شما می آموزد که چگونه بدن خود را در هر حالت به درستی تراز کنید تا از آسیب جلوگیری کنید و از هر وضعیت حداکثر استفاده را ببرید.

ذهن آگاهی و مراقبه:

  • یوگا فقط یک تمرین فیزیکی نیست. همچنین راهی برای ارتباط با درون خود است. شما یاد خواهید گرفت که چگونه ذهن خود را آرام کنید و از طریق تکنیک‌های تمرکز حواس و مراقبه در لحظه حضور داشته باشید.

آرامش:

  • هر کلاس یوگا معمولاً با تمرین شاواسانا به پایان می‌رسد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه بدن و ذهن خود را کاملا آرام کنید و استرس و تنش را رها کنید.

به طور کلی، یک کلاس یوگا مبتدی یک راه عالی برای شروع سفر یوگا و ایجاد یک پایه قوی برای تمرین مادام العمر است.

سگ سز پایین
وضعیت درخت

مربی من کیه؟

سوسن جدیدی مربی یوگا
سوسن جدیدی

مربی یوگا متوسطه با طعم ستاره‌بینی ودایی

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، با ما در تماس باشید:

تماس بگیرید

۰۹۹۸۱۲۰۸۰۱۵

تلگرام

t.me/pendaryoga

واتساپ

۰۹۹۸۱۲۰۸۰۱۵

یوگا آنلاین پندار